Baskı Beton Kalıpları

Baskı Beton kalıplarımız. yer beton uygulamaları , bahçe yoları , kaldırımlar, havuz kenarları , duvar üstü (sıva , alçı, kalekim vb soğuk (ortalama uygulama sıcaklık 10 derece ile  70 derce arasındadır)su bazlı duvar kaplamaları  ) cıvık kaplamalarına desen veren kalıplarımızdır.

Bu kalıplarımız her türlü beton yüzey ve kaplama üzerine istenilen figür ve deseni vererek dekoratif doğal görüntüler elde edebilirsiniz. Maliyet ve işçilikten tasarruf ederek yaşadığınız mekana değer katabilirsiniz.

Baskı Beton kalıplarımız düzgün kullanıldığı takdirde  yüzlerce defa uygumla yapabilirsiniz.

Uygulama şekli

Baskı beton Kalıplarımız desen ve şekli göre kalıp  adet sayısı artar.

Yer Beton Uygulaması

Beton yere döküldükten sonra biraz kurması beklenir. Beton biraz serleştikten sonra üzerine beton ayırıcı toz serpilir sonra kalıplar üzerine serilerek tokmak yardımı ile desenlerin beton yüzeye iyice teması sağlanır ve daha önceden koymuş olduğunuz kalıbı yan yana koyarak büyük bir alanda kısa sürede istenilen dekor verilmiş olur.

Duvar Üstü kaplama Uygulaması

Duvara kaplamalarında iş biraz daha farklıdır. Duvara sürdüğünüz kaplamanın yoğunluğuna, kuruma ve kalınlığına göre özel desen üretimi yapılır. Kalıbın büyüklüğü ve ağırlığı artıkça uygulamada  zorlanabilirsiniz. Firmamız bu konu hakkında telefonla bilgi alabilirsiniz .

Duvar üstüne sürülen kaplamanım üzerine bastırılır ve bu işlemi sürekli tekrar edilir .  Duvarınızın dış yüzeyinde de hızlı ve dekoratif sonuçlar elde edebilirsiniz.

Önemli Not : kaplamanın uygulanacağı yüzey pütürlü bir yüzey olması gerekir bu kaplamanın duvar üstündeki mukavemetini artır.

Yorumlar (0)

Yorum yaz

baskı beton
.
baskı beton
.