Karabük Baskı Beton

Karabük'de baskı beton işini en iyi firmalardan ve öncü biriyiz. Baskı beton atıldıktan sonra yüzeye kalıpların döşenmesiyle yapılan şekillerdir.Baskı beton diyince akla Yapı Baskı Beton gelir. Karabük baskı beton

Betonun sağlamlığını ve doğal taş kaplamanın güzelliğini birleştiren baskılı beton zemin kaplama sistemidir.
 
Park ve bahçelerde yürüyüş yollarında, otoparklarda, kaldırım ve yaya yollarında, çevre düzenleme ve peyzajında kullanılan dekoratif zemin kaplama sistemidir. Geniş renk ve doku (eskitilmiş taş, tuğla, ahşap vb) seçeneğine sahiptir.
 
Sistem 3 bileşenden oluşmaktadır ;
 
> KÖSTER Antik CH - Renkli zemin sertleştirici toz
> KÖSTER Antik RA - Renkli kalıp ayırıcı mikronize toz
> KÖSTER Antik Vernik - UV dayanımlı parlak vernik

Baskı beton uygulamalarında tüm yerler için zemin kaplamak için birebirdir. Önemli özelliklerinden biride taşlar tek tek döşenmiş gibi görünüyor olsada oysaki burda baskılı beton teknolojisi var.Bir sürü renk ve desenlerde yapılıyor, granit gibi görünüm bile veren baskı beton bir sürü seçenek sunuyor müşterilerine.

Baskı beton demek yere beton atmak gibi düşünmemek gerekiyor heykel traşlar gibi sanatçılık icra eden bir iştir.Karabük Baskı Beton; baskı betonla alakalı tüm işleri ve herşeyi Karabük'in bütün ilçelerinde mahallelerinde heryerde baskı beton işlerini yapıyoruz.

Yorumlar (0)

Yorum yaz

baskı beton
.
baskı beton
.