Adana Baskı Beton

Günümüz zemin kaplama sistemlerinin en iyilerinden olan baskı beton uygulamaları en çok tercih edilenlerdendir. Gerek sağlamlığı, gerek uygulama süresinin kısalığı gerekse de çok uzun ömürlü olması Adana baskı beton uygulamalarını tercih sebebi yapmaktadır. Birçok farklı desen ve renk çeşidiyle hemen her alana uygulanabilme imkanı tanımaktadır. Tamamen profesyonel bir ekiple çalışan firmamızla sizde baskı beton uygulamalarında kaliteyi yakalayacaksınız. Uygulandığı her alana pozitif bir hava katan bu uygulamalarla sizde mekanlarınızda fark yaratacaksınız.

Yaptığımız kaliteli uygulamalar neticesinde zeminin yüzeyinde adeta taşlar elle döşenmiş hissi oluşmaktadır. Bu da hemen herkes tarafından beğenilen ve dikkat çeken oldukça estetik görüntüler oluşturmaktadır. Hemen her istediğiniz model ve renkte uygulatma imkanına sahip baskı beton uygulamaları sayesinde, tamamen çevresiyle uyumlu yapılar oluşturabilmektesiniz. Adana baskı beton firması olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden üstün olmaktadır.


Yaptığımız profesyonel çalışma sonucunda uygulamalarımızın tamamı birbirinden kaliteli olup, çok uzun ömürlü uygulamalardır. En kaliteli malzemelerle profesyonel bir işçilik çıkarıyoruz, bu yüzden bütün uygulamalarımız garantili olmaktadır. Uygulamalarımız sonucu ortaya çıkan desenler asla renk canlılığını kaybetmeden sizlere çok uzun yıllar hizmet sunmaktadır. Çok kısa sürede tamamlanan ve kullanımınıza hazır olan bu uygulama benzerleri ile kıyaslanamayacak kadar kaliteli olmaktadır. Çok geniş bir uygulanma alanı olan baskı beton ile evinizin hemen her istediğiniz alanına uygulatabilirsiniz.

Günümüzde hala Adana baskı beton nedir diye soranlara kısaca yukarıda yazılı olan özelliklerinden çok daha fazlasına sahip zemin kaplama sistemleridir diyoruz. Bu uygulama kaliteli betonu ve içeriğindeki çok kaliteli renk pigmentleri sayesinde her tür hava koşullarına karşı dayanıklı olmaktadır. Çok soğuk havalarda ya da çok sıcak havalarda bile renk canlılığını muhafaza edebilmektedir. Firmamız en çok tercih edilen firmalardan birisi olup hem bulunduğumuz ilde hem de birçok çevre ilde çalışmalar yapmaktayız.

Adana Baskı Beton Uygulama Alanları

Sağlam ve estetik yapısının yanında çok geniş bir kullanım alanına sahip olası da bu uygulamayı tercih edilenler arasında kılmaktadır. Özellikle ev içlerinde koridorlar, mutfaklar, banyolar, balkonlar ve teraslar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Gerçekten evinizin içine ayrı bir hava katacak bu uygulamalar ile ortaya eşsiz bir görüntü çıkmaktadır. Adana baskı beton uygulama alanları elbette ki bu kadarla sınırlı olmamaktadır. Özel müstakil alanlarınız için bahçe duvarlarınız, havuzlarınız, yürüyüş yollarınız, kapı önleriniz ve garajlarınızda uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Yaptığımız çalışmalar neticesinde ortaya çıkan şık görüntü ile evlerinizin değeri bir kat daha artacaktır. Birçok kamu kurum ve kuruluş binaları da yine bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Özellikle parklar, kaldırımlar, süs havuzları, belediye binaları, okullar, hastaneler, AVM’ler gibi yapılar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Bu kadar geniş bir çevreden iş alamız elbette ki bizim işlerimizi ne kadar profesyonel ve sağlam yaptığımızın bir ispatı olmaktadır. Ayrıca yapmış olduğumuz bu uygulama benzerlerine göre çok ekonomik olmaktadır. Adana baskı beton uygulama alanları hakkında genel bir bilgi verdikten sonra, şimdi nasıl uygulandığından bahsedelim.


Adana Baskı Beton Nasıl Yapılır?

  • Firma olarak garantili iş yapıyor ve yaptığımız er işi profesyonel bir ekiple gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizle iş konusunda anlaştığımız zaman, üzerinde anlaşılan bütün metinleri yazılı bir metne dökeriz. Çünkü firma olarak bütün işlerimizi şeffaf yapıyor ve hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Çünkü üzerinde anlaşılan hemen her konu en detayına kadar bu yazılı metinde yer alır. Böylece müşterilerimiz iş sonunda teslim alacakları işin ne olduğunu daha en baştan bilmektedirler. Ayrıca Adana baskı beton anlaşma metni içerisinde uygulamanın toplam fiyatı, seçilen model ve rengi ile ödeme planı da yer almaktadır.
  • Anlaşma işi tamamlandıktan sonra artık saha ekibimiz çalışmaya başlayabilir. Baskı beton uygulamalarının en önemli ve ilk aşaması zemin etüdü saha çalışması kısmı olmaktadır. Çünkü zemin etüdünün güzel yapılmaması halinde uygulamada başarı elde etmek çok zor olacaktır. Bunun için ilk iş olarak ekibimiz zemin yüzeyindeki çim, taş, çakıl, kaya, ot gibi istenmeyen her tür atıklar temizlemektedir. Eğer zemin baskı beton gerekli düzeye ulaşmazsa 4 inçlik granül taş dolgu ile uygun hale getirilir. Zemin etüdü uygun drenaj sıcaklığı içinde çok önemli olmaktadır.
  • Zemin etüdünün tamamlanmasından sonra artık formların ayarlanması ve yerleştirilmesi aşamasına geçilebilir. Bu aşamada kesinlikle profesyonel bir ekip iş yapmalıdır. Bu yüzden herkes baskı beton uygulaması yapamaz. Adana baskı beton nasıl yapılır sorusunun cevabını teşkil edecek olan, işte bu aşamalardaki profesyonelliğimiz olmaktadır. Formları zemine metal ya da ahşap kazıklarla çok iyi bir şekilde tutturmalısınız. Aksi takdirde yerinden kayabilir ve bozulabilirler.
  • Artık harcın hazırlanması ve dökülmesi aşamasına geçilebilir. Bu aşama en önemli aşamalardan bir tanesidir. Uzman ekibimiz kaliteli bir harç hazırlayarak bunun dökülme kısmını bu aşamada halletmektedir. Beton dökülürken bir yandan da betonun bütün yüzeyde boşluk bırakmayacak şekilde eşit dağılımı çok önemli olmaktadır. Yine aynı şekilde beton yüzeyinde hava kabarcığı kalmaması da çok önemli olmaktadır.
  • Betonun dökülmesinden sonra artık bir sonraki aşama olan şaplama şamasına geçilebilir. Bu kısımdaki en temel amaç beton yüzeyinin tamamen düzgün ve pürüzsüz bir hale getirilmesidir. Bunun aşamanın tamamlanmasından sonra Adana baskı beton taşlama ekibimiz artık zemine son şeklini vermeye başlayacaktır. Bu kısımda desen ve renkler artık zemine uygulanır.
  • Son olarak zemin yüzeyi süpürge bitirme tekniği ile bitirilir ve ardından kürleme işlemi yapılır. Bu uygulamadan sonra artık sizlere sorunsuz bir şekilde çok uzun yıllar hizmet verecektir. Uygulaması kadar temizliği de kolay olan bu uygulama ile çok rahat edeceksiniz.

Yorumlar (0)

Yorum yaz

baskı beton
.
baskı beton
.