Kütahya Baskı Beton


Kütahya'de baskı beton işini en iyi firmalardan ve öncü biriyiz. Baskı beton atıldıktan sonra yüzeye kalıpların döşenmesiyle yapılan şekillerdir.Baskı beton diyince akla Yapı Baskı Beton gelir. Kütahya baskı beton

Baskı beton uygulamalarında tüm yerler için zemin kaplamak için birebirdir. Önemli özelliklerinden biride taşlar tek tek döşenmiş gibi görünüyor olsada oysaki burda baskılı beton teknolojisi var.Bir sürü renk ve desenlerde yapılıyor, granit gibi görünüm bile veren baskı beton bir sürü seçenek sunuyor müşterilerine.

Baskı beton demek yere beton atmak gibi düşünmemek gerekiyor heykel traşlar gibi sanatçılık icra eden bir iştir.Kütahya Baskı Beton; baskı betonla alakalı tüm işleri ve herşeyi Kütahya'in bütün ilçelerinde mahallelerinde heryerde baskı beton işlerini yapıyoruz.

Fabrikalar, lojistik depolar, yüksek raflı dağıtım merkezleri, beton yollar, liman sahaları, otoparklar ve akaryakıt istasyonları gibi farklı kullanım amaçlarına sahip, sabit veya hareketli yükler altındaki beton zeminlerin yapımına başlanılmadan önce; oturduğu zeminin cinsi ve taşıyıcılık özellikleri, yapılacak beton döşemenin kalınlığı, kullanılacak betonun özellikleri, yüzey eğimlerinin yönü ve derecesi, yüzeyde oluşacak farklı aşınma etkileri, beton yüzey dokusunun şekli, hava şartlarına göre uygulama süresi, beton yüzey düzgünlük sınıfının tayini, kullanılacak demir donatı cinsi ve miktarı, yapım, izolasyon ve çatlak kontrol derzlerinin belirlenmesi, beton yüzeyinde oluşacak sabit yüklerin (makineler, raflar, stok bölgeleri,....vb) yerleşim planının belirlenmesi gibi birçok parametreye göre değerlendirilip projelendirilmesi gerekir. 
 

Uygulama

Endüstriyel zemin betonunun, sorunsuzca uzun yıllar servis verebilmesi için tasarımı ne kadar önemli ise, uygulaması da bir o kadar önemlidir. Alınan proje kararlarının iyi bir işçilikle uygulanması ve yapım sürecinde sürekli kontrolü gerekir. Bunun için; taşıyıcı zemin bilgisi, malzeme kalitesi, beton dizaynı, uzman teknik personel, tecrübeli uygulama personeli, modern ve bakımlı zemin beton alet ve makinaları ve hassas ölçüm cihazları ayrı ayrı önemlidir. 

Kütahya merkezli olmak üzere tüm türkiyede bu hizmeti gurur ile icra ediyoruz.

Yorumlar (0)

Yorum yaz

baskı beton
.
baskı beton
.